ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ЗАПРОШУЄ НА КАВУ

“Жіноча Січ” – це унікальна організація, в якій збираються ніжні і тендітні жіночки (як ми з вами) із великими та сильними серцями!” – такими словами розпочала свою доповідь на місцевих зборах ЖС активістка Чернігівського осередку, подруга “Вірна”. Презентувавши домашнє завдання, а саме – список актуальних нині соціальних проблем міста Чернігова, грядущих свят та ідеї активізації осередку, шляхом проведення місцево-значимих заходів із максимальним залученням жителів міста.

Окрім презентації ідей та способів їх реалізації, дівчата виставляли одна одній оцінки за виконану роботу, оцінюючи не лише їх суттєвий зміст і вагомість для суспільства, а й творче оформлення, фантазію і талант подати інформацію. Але ж, хто обговорює плани на майбутнє, у холодний зимовий вечір, без чашечки улюбленої кави? Тим більше, що в осередку діє чарівне правило – хто не підготував домашнє завдання, той пригощає всіх кавою із зефіром.

На вулиці свистів холоднючий вітер, а наші серця були зігріті один одним і хотілося Вірити у те, що майбутнє є і ми самі його виборемо для себе, своїх дітей і нашої держави. То ж, світло у нашому віконечку – то світло для кожної активної небайдужої Української Жінки. Ми раді будемо прийняти у свої серця кожну, хто захоче стати пліч-о-пліч у нашій боротьбі. Тай подруг із інших осередків приємно було б побачити у нас на гостині! Обіцяємо страшні екскурсії по нічному Чернігову і багато гарячої кави!

Слава Україні!

Інформаційний центр Чернігівщини