ХМЕЛЬНИЧЧИНА: ПІКЕТ ПРОКУРАТУРИ

“Правий сектор” Хмельниччини та активістки реферантурного підрозділу ВО “Тризуб” ім. С. Бандери “Жіноча Січ” здійснили пікет Хмельницької міської прокуратури в рамках акції “Волю в’язням режиму”. Це другий етап всеукраїнської акції. 29 січня, символічно – в день пам’яті Героїв Крут. Нагадаємо, що перший етап стартував 19 грудня 2015 року.

Хмельницький приєднався до числа українських міст, які висловили підтримку політичним репресованим. Героїв Крут бажали знищити вороги зовнішні, новітніх в’язнів сумління – вороги внутрішні. Не за таку Україну наші Герої полягали під ворожими кулями. Не за таку Україну сьогодні ризикують власним життям ті, хто боронить її від сусіда-агресора.

Пікетування прокуратури у Хмельницькому носить інформаційний характер. Метою активістів було привернути увагу громадськості до кількості сучасних заручників режиму Шоколадного Гаранта, а також закликати правоохоронців та силовиків не виконувати злочинних замовлень, тому що кожний такий виконаний наказ – це кров українців на їхніх руках.

Практика доводить, що масова демонстрація народного невдоволення, усебічна народна підтримка дають неабиякий результат. Тому закликаємо народ не стояти осторонь та не мовчати, тому, що сьогодні вони, завтра – будь-хто з вас.

Слава нації!

Смерть ворогам!

Інформаційний центр Хмельниччини