ІІ ВНУТРІШНЬО-ОРГАНІЗАЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВО “ТРИЗУБ” ІМ. С.БАНДЕРИ

6-7 березня 2010 року Божого на Тернопільщині відбулась ІІ внутрішньо-організаційна Конференція Всеукраїнської організації “Тризуб” імені Степана Бандери.

В конференції взяли участь члени Центрального проводу, Головної ради, представники організаційних підрозділів зі всієї України, керівництво Науково-ідеологічного центру ім. Д.Донцова, запрошені гості, священики УГКЦ і УПЦ КП. Також архиєпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор надіслав конференції привітання та своє благословення.

На Конференції було проаналізовано існуючий суспільно-політичний стан України, підтверджено невизнання результатів так званих президентських виборів, за результатами яких режим внутрішньої окупації отримав нового очільника – Віктора Януковича, визнано необхідність посилення націоналістичної революційної діяльності.

Конференція підвела підсумки діяльності Організації за останній період, накреслила оперативно-тактичні завдання для Організації у революційній боротьбі за державу української нації на українській землі, сформувала ініціативні групи по створенню жіночої націоналістичної структури, громадсько-політичного націоналістичного руху, референтури капеланства. Окрім того полковник Дмитро Ярош презентував свою нову працю “Українська революція: ХХІ століття”.

Під час пленарних засідань перед учасниками конференції виступили Головний командир “Тризуба” полковник Дмитро Ярош, полковник Євген Філь, Головний капелан отець Петро Бурак, політичний референт підполковник Іван Сута, організаційно-кадровий референт підполковник Ігор Іванченко, заступник політичного референта майор Віктор Сердулець, керівники НІЦ ім. Д.Донцова Олег Баган та Петро Іванишин, командири організаційних округ, представники ініціативної групи по створенню жіночої націоналістичної структури та інші учасники конференції.

Також на секційних нарадах було прийнято рішення про необхідність підготовки Всеукраїнської організації до діяльності в умовах всебічного протистояння з антиукраїнським кримінально-олігархічним владним режимом і про необхідність не тільки захисних дій, а й наступальних.

Конференція завершилась проведенням засідання Центрального проводу ВО “Тризуб” ім. С.Бандери.

Слава Українській Національній Революції!

Слава Україні!

Прес-служба ВО “Тризуб” ім. С.Бандери

Категорія: