КОМАНДИР ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ!

Не хочу сьогодні пафосних та стандартних привітань. Не той час. Ми прожили важкий рік, але в новий входимо з вірою в Перемогу та з надією, що ми здолаємо всіх ворогів внутрішніх і зовнішніх.

Вітаю всіх командирів та бійців Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”. Хай новий рік принесе тільки нові перемоги! Ми всі боремось за Батьківщину, тому чвари нехай залишаться нашим ворогам. Хлопці і на передовій, і на Закарпатті, і по інших областях бажають одного – визволення українців з чужинського ярма. Хай це і буде найвищою ціллю нашої боротьби, а що від лукавого – то відкинемо!

Хочу привітати всіх побратимів з ВО “Тризуб” ім. С.Бандери! Хай і надалі нас гуртує Ідея визволення Української Нації. Все інше хай відсівається, як полова на вітрі.

Моє вітання жінкам та дівчатам з “Жіночої Січі”! Ваша жертовність та праця хай і надалі буде прикладом для всіх.

НВР “Правий сектор” хай у новому році стане рушійною революційною силою, орієнтиром для українців, щоб жертви і кров не були марними!

Ув’язненим побратимам – віри, що кожен буде звільнений, що про кожного пам’ятають друзі та рідні. І головне – що нічого не буває вічного. Сили та міцності духу! (Я добре розумію, що таке неволя).

Згадаймо всіх, хто відійшов від нас у кращий світ. Їхня боротьба і їхня смерть буде вічним покликом до величної Боротьби за право Українцям бути господарями на своїй землі!

З Новим роком! З новими перемогами та досягненнями!

Друг Летун