МАРШ "ВОЛЮ В'ЯЗНЯМ РЕЖИМУ" ПРОЙШОВ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

19 грудня Хмельницький приєднався до Всеукраїнського маршу “Волю в’язням режиму!”. Організатори акції у Хмельницькій області: Національно-визвольний рух (НВР) “Правий сектор” та “Жіноча Січ” Хмельниччини.

До ходи долучилися дружні організації: Конгрес Українських Націоналістів, “Реєстрове козацтво” та Цивільний корпус “Азов”.

Мета акції: привернути увагу суспільства до теми ув’язнених патріотів та залучити громадськість до усілякої їх підтримки.

Кількість ув’язнених патріотів (за реальні дії чи вигадані злочини) є очевидним доказом того, що чинний уряд є антиукраїнським. Добровольці, волонтери та громадські активісти сьогодні є рушійною силою революційної думки, тому сотні їх сьогодні засуджені та ув’язнені “іменем олігархічної України”.

Як показує досвід, найкращий спосіб визволення полонених побратимів – акції прямої дії (блокування судів тощо). Але водночас ми повинні не забувати про інформаційний напрям боротьби.

Хода “Волю в’язням режиму!” стартувала з центральної площі міста і через Обласну прокуратуру завершилась Хмельницькою міською прокуратурою.

Дякуємо усім, хто приєднався, творімо історію Української Національної Держави разом!

Слава Україні!

Героям Cлава!

Інформаційний центр Хмельниччини