МИ ПАМ'ЯТАЄМО ВАШ ПОДВИГ

Крути…. Слово, яке в кожного українця викликає різні емоції: одні пишаються подвигом своїх співвітчизників, інші вважають це безглуздям, третім взагалі все одно. Але ми знаємо точно, що цей подвиг не повинен лишати байдужим жодного українця ....

Тому вдруге традиційно, для нашого міста Горохова, 29 січня відбулась Смолоскипна хода – пам’яті Героїв Крут та новітніх героїв нашого району (Ігоря Сливки, Тараса Геросим’юка, Юрія Данилюка, Сергія Феоктистова, Володимира Павлюка), пам’яті командира ВО “Тризуб” імені С. Бандери Богдана Климчука , який керував куренем Рівненської, Волинської та Львівської областей, всі вони поклали своє життя за волю України. Організатором ходи був референтурний підрозділ ВО “Тризуб” імені Степана Бандери “Жіноча Січ” у Горохівському районі. Також в цей день у нашому місті проходила Всеукраїнська акція “Волю вязням режиму”.

Вечір –пам’яті розпочали з молитви біля Символічного хреста, потім громада вишикувалася в колону та всі запалили смолоскипи. Так і пройшлися по головних вулицях міста, вигукуючи гасла: “Крути, Крути! Вас не забути”, “Свободу – політв’язням”, “Слава Україні!”, “Героям Слава”, лунали патріотичні пісні дитячого гурту “Щедрик”.

На ході були присутні представники політичних партій, волонтери, добровольці з Горохова, бійці горохівської громадської організаці] Спілки учасників АТО “Щит”, жителі району та гості із луцька (“Правий сектор” Волині, УНА-УНО, бійці полку “АЗОВ”, добровольці ДУКу), які привезли червоно-чорний прапор 3x6 м. Цей стяг громада гордо пронесла вулицями міста.

Завершилася хода на головній площі, біля пам’ятника Тарасу Шевченку де відбувся вечір – пам’яті та акція в підтримку в’язнів режиму. Горохівчани розпочали вечір з гімну України, лунали вірші про Крути від заступника керівника референтурного підрозділу ВО “Тризуб” імені Степана Бандери “Жіноча Січ” у Горохівському районі. Тетяни Брячак, та виступи від напоручниці ВО “Тризуб” імені С. Бандери Олени Климчук-Ковтун. Після перегляду фільму “Про Крути”, який підготувала активістка “Жіночої Січі” Оксана Бабій із заключним словом виступив громадський діяч Леонід Кравчук.

Cлава Україні!

Інформаційний центр Горохівщини