ОХ, ЦІ Ж ВЕЧОРНИЦІ!

Продовжуючи давню українську традицію, 13 грудня НВР “Правий сектор” та РП “Жіноча Січ”  разом з різними міськими організаціями, провели мега-позитивні Тернопільські гуляння.

Ворожіння, цікаві конкурси, майстер-класи, сімейна атмосфера, щирі емоції та яскраві враження – дух справжнього українського єднання. Хлопці ліпили вареники, дівчата забивали цвяхи, водили разом хороводи під веселі коломийки – всі гарно веселилися та по-справжньому відчули, як це колись у давнину гуляли на Андрія.

Які ж це гуляння без живої музики? Веселий Степан Горбик та драйвові хлопці з гурту “Фа мажор” дали такого жару, що хочеш чи не хочеш, а ноги самі неслися у танок.

Українські звичаї це, без сумніву, культурна спадщина нашого народу, бо як то кажуть: “Без традицій немає культури, а без культури немає нації”. Цей чудово проведений час в дружньому колективі, вкотре доводить, що ми всі велика єдина сім’я, бо коли ми разом, то нам і море по коліна і ніякий ворог не страшний!

Головне не забувайте про це. А ми й надалі, завжди готові подати свою руку допомоги і разом долати всі життєві негаразди.

Дякуємо всім хто долучився до даного заходу! Сподіваємося, що це було не востаннє.

Відродимо українські традиції і звичаї!

Інформаційний центр Тернопільщини