ПІДСУМКИ МАТЧУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Вчора, 29 листопада активісти Коломийського осередку ГО “Правий сектор” та дівчата реферантурного підрозділу ВО “Тризуб” ім.С.Бандери “Жіноча Січ” провели благодійний матч з міні-футболу . Матч відбувся у підтримку акції “СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ДІТЕЙ ВОЇНІВ”.

Товариський матч пройшов у веселій та запальній атмосфері...Перемогла дружба!...Наші хлопці та дівчата продемонстрували чудову фізичну підготовку та здоровий спортивний азарт.

Здоровий спосіб життя, заняття спортом та міцне ідеологічне підгрунття – запорука здорового та сильного майбутнього Нації!

Дякуємо нашій молоді! Дякуємо всім коломиянам, що прийшли підтримати активістів!. Окремо хочемо висловити подяку президенту ФК “Карпати” Тарасюку Олександру Вікторовичу за підтримку та фінасову допомогу в розмірі 420грн.Також щиро вдячні всім коломиянам, що долучилися до збору коштів в рамках акції реферантурного підрозділу ВО “Тризуб” ім. С.Бандери “Жіноча Січ” –“СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ДІТЕЙ ВОЇНІВ”! Дякуємо за небайдужість кожному хто долучився до доброї справи!

Загалом було зібрано 607 грн. Ці кошти будуть використані для придбання подарунків для діток наших бійців ДУК ПС. Звіт обіцяємо виставити на наших офіційних сторінках після проведення акції.

РАЗОМ МИ СИЛА!

Інформаційний центр Коломийщина