Правильник

“ЖІНОЧА СІЧ”

“Жіноча Січ” – референтурний жіночий підрозділ, який входить до складу ВО “Тризуб” ім. С.Бандери, названий на честь жіночого відділу “Жіноча Січ”, що входив до військового формування “Карпатська Січ”, яка діяла на Карпатській Україні у 1938-1939 роках.

Осередки, які існують вже, або створюються по областях України є частинами обласних організацій ВО “Тризуб” ім. С.Бандери і підпорядковані їхньому керівництву.

 

НАША КОНЦЕПЦІЯ БОРОТЬБИ

Визвольна, революційна, безоглядна і масова боротьба українського народу за УССД, ведена власними силами Нації за всяких умов, усіма доступними методами, на засадах ідеології українського націоналізму в інтерпретації Степана Бандери і під єдиним керівництвом націоналістичного, революційного Проводу створеного на базі Національного Революційного Ордену.

 

НАША ІДЕОЛОГІЯ

Український націоналізм: ідеологія захисту, збереження і державного самоутвердження Української Нації.

 

НАШІ ЗАВДАННЯ

Основним завданням “Жіночої Січі” є активне залучення українського жіноцтва до боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу через його задіяння в наступних напрямах роботи:

1. Вишкільно-виховна робота

Виховувати українську молодь на засадах традиційного українського християнства та ідеології українського націоналізму. Вишколюватися ідеологічно, вдосконалюватися духовно, загартовуватися фізично.

2. Пропагандивно-інформаційна робота

У будь-якому куточку світу, у будь-який момент часу пропагувати ідеологію українського націоналізму. Залучати оточуючих до боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу.

3. Культурно-просвітницька робота

Плекати, захищати та передавати майбутнім поколінням українські традиції та звичаї у всіх сферах буття українського народу.

4. Суспільна робота

Жити життям українського народу, знати його інтереси, проблеми, потреби. Підтримувати й допомагати сиротам, дітям із неблагополучних сімей, самотнім матерям, багатодітним сім’ям. Брати активну участь у житті традиційних українських Церков.

 

ЧЛЕНСТВО В ОРГАНІЗАЦІЇ

1. Дійсним членом референтурного жіночого підрозділу “Жіноча Січ” може бути українка, яка досягла 18-річного віку, пройшла кандидатський термін (не менше 6 місяців), бере активну участь в організаційній діяльності, рекомендована двома дійсними членами ВО “Тризуб” ім. С.Бандери, склала кандидатський мінімум та пройшла відповідні проби, керується у своїй діяльності даним Правильником, організаційними положеннями та заприсяжена згідно ритуалу. Членство в “Жіночій Січі” – добровільне.

2. Кандидатом у дійсні члени референтурного жіночого підрозділу “Жіноча Січ” може бути українка, яка досягла 16-річного віку, заповнила кандидатську заяву та анкету, бере активну участь в організаційній діяльності, рекомендована одним дійсним членом ВО “Тризуб” ім. С.Бандери, керується у своїй діяльності організаційними принципами і організаційною дисципліною, виконує всі доручення та розпорядження своїх зверхників.

3. Юнацтво референтурного жіночого підрозділу “Жіноча Січ” – дівчата віком від 16 до 18 років. Члени юнацтва діють у складі “Жіночої Січі” на правах кандидатів у дійсне членство.

 

НАШ ІДЕАЛ

Жінка християнської чесноти, Мати, Дружина, Сестра. Віддана всеціло своєму народові та його визвольній боротьбі з повною постійною готовністю на всі труди, незгоди й жертви. Енергійна й ініціативна, бореться за волю України та працює для неї в кожній ситуації і в кожному місці на земній кулі.

 

НАША СИМВОЛІКА

1. Прапор референтурного жіночого підрозділу “Жіноча Січ”

Прапор складається з двох однакових за розміром частин, розташованих горизонтально: верхня – червона, нижня – чорна. Відношення ширини до довжини – 2 до 3. Посередині Хрестомеч із Тризубом на фоні листків калини.

Червоно-чорний прапор символізує те, що Українська нація зродилася тоді, коли в її обороні впала перша краплина червоної української крові на чорну українську землю.

 

2. Емблема референтурного жіночого підрозділу “Жіноча Січ”

Емблемою є Хрестомеч із Тризубом на фоні листків калини. Хрестомеч символізує наш метод боротьби – на диявола хрест, на ворога меч. Калина – це символ мужності й незламності духу в боротьбі за незалежність рідного краю; символ життя, крові, вогню; український символ позачасового єднання народу: живих з тими, що відійшли в потойбіччя і тими, котрі ще чекають на своє народження. Калина уособлює й саму Україну.

 

3. Шеврони

Організаційний шеврон (нарукавник)

Організаційний шеврон (нагрудний)

Організаційний шеврон для головного убору

 

НАШІ ГАСЛА

Бог, Україна, Свобода!

За Українську Самостійну Соборну Державу!

Свобода народам! Свобода людині!

Національна революція – єдиний шлях боротьби з ворогами Української Держави!

Не дамо знищити українські родини!

Виборемо майбутнє своїх дітей!

Слава Україні! Героям Слава!