ПС ЗАКЛИКАЄ ДОЛУЧАТИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "ВРЯТУЙ ДИТИНІ ЖИТТЯ"

Попри різні вигадки “ватних” ЗМІ, правосекторівці не п’ють нічиєї, навіть ворожої, крові. Проте охоче діляться власною.

В цьому переконалися активістки “Жіночої Січі” Хмельниччини, які також приєдналися до акції “Врятуй дитині життя” та здали власну кров на користь діток, яким вона потрібна.

Вже втретє відбувається благодійної акція “Врятуй дитині життя”, метою якої є збір запасів крові для дітей, котрі проходять курс лікування в місцевих онкологічних закладах.

2 листопада 2015 дана акція вперше стартувала у місті Хмельницькому – в приміщенні Хмельницької обласної станції переливання крові, що знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 29.

Також приєднуються учасники волонтерської групи “Армія СОС Хмельницький” та волонтерського руху “Твори добро”.

Усі, хто приєднався до акції, закликають громадськість не залишатися осторонь та долучатися до доброї справи, адже кров – це те, що є у кожного та чого не можна купити за гроші, але наразі це те, чим ми можемо допомогти діткам, які її потребують.

Нагадаємо, організатором є референтурний підрозділ всеукраїнської організації “Тризуб” імені Степана Бандери “Жіноча Січ”. Дану акцію “Жіноча Січ” проводитиме втретє. Вперше вона відбувалась в Тернополі в 2012 році.

Відтепер стартуємо і у місті Хмельницькому.

Стати донором можна зателефонувавши за номером: +38 (097) 18-63-959.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: +38 (063) 58-82-738.

Слава Україні!

Інформаційний центр Хмельниччини