СМЕРТЬ НІМЕЧЧИНИ

Нещодавні дослідження показали, що Німеччина спустилась до найнижчого рівня народжуваності в світі, обігнавши в цьому смертоносному показнику не тільки решту країн Європи, але й лідера за вимиранням у світі Японію.

В Німеччині за останні п’ять років середня народжуваність склала 8,2 дитини на 1000 чоловік населення. Це перевершило показник Японії з їх 8,4 дітей на 1000 мешканців за той самий період.

В Європі за Німеччиною в рейтингу вимирання йдуть Португалія та Італія з показником 9 та 9,3 дитини відповідно. Франція та Великобританія мають показник 12,7 дитини на 1000 мешканців (це зауважимо знову таки враховуючи не-білих з паспортами європейських країн).

В той же час найвищий рівень народжуваності спостерігається в Африці. Наприклад, в Ніґері він сягає показника 50 дітей на 1000 мешканців.

До 2030 року в Німеччини за існуючих тенденцій кількість працездатного населення, тобто людей віком від 20 до 65 років знизиться з 61% до 54%.

Звісно ліберастів не турбує питання подальшого існування німецького етносу. Натомість вони бідкаються, що без достатньої кількості робочої сили Німеччина не зможе підтримувати існуючий економічний рівень.

Як єдино можливі шляхи вирішення ситуації з нестачею робочої сили ліберальні діячі не сприяння народжуваності та ліквідацію впливу фемінізму, а збільшення залучення жінок на робочі місця та додаткове залучення іммігрантів.

Ці лицемірні пропозиції лібералів на створені ними ж проблеми робляться зі свідомим ігноруванням того факту, що саме активний відрив жінок від дому і спричинив різке зменшення народжуваності, а завезення іммігрантів з Азії та Африки спричиняє незворотне зростання злочинності та взагалі ставить під сумнів існування Німеччини як такої.

Зауважимо, що Німеччина, як і Японія це країни з найрозвиненішими в світі економіками. Більше того, Німеччина провідна держава ЄС в який нас безоглядно тягнуть “наші” політики. Але найголовніше – виживання корінних народів – ані багатство, ані членство в ЄС не забезпечує ніяк. Це привід серйозно задуматись. Чи навіть, перепрошуємо, не задуматись, а активно діяти. Німеччина в 1933-1939 роках не погано показала приклади вирішення проблем з демографією.

Джерело https://vk.com/zentropa_ukr