СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ВОЇНІВ У ЧЕРНІГОВІ

Дитинство – той незвичайний час, коли ми віримо у все, сподіваємось всього, мріємо в щирих обіймах мами та засинаємо під бабусині казки… Це той час, коли душа гріється вогнем чудес, які розливаються безкінечним морем спогадів і жевріють, мов вуглинки, гріючи нашу душу протягом усього життя.

Цьогоріч війна знову стерла посмішки з облич наших дітей, особливо тих діток, чиї татусі, дідусі чи братики пішли боронити нашу неньку Україну. Маленькі, але з серцями-вогниками вони щодня моляться за рідних і за Батьківщину, складаючи ручки у молитві до Бога – милостивого і милосердного. І вже не просять у подарунок машинку чи собаку, а просять у невидимої доброї сили Миру і повернення тих, кого вони люблять. Наші діти завчасно стали дорослими…

З метою пропаганди істинних українських традицій та створення свята для дітей воїнів, референтурним підрозділом ВО “Тризуб” ім. С. Бандери – “Жіноча Січ”, було організовано масштабну благодійну акцію “Миколай для дітей воїнів”, під час проведення якої у багатьох містах України посміхалися дітки наших захисників. Чернігівський осередок референтурного підрозділу ВО “Тризуб” ім. С. Бандери “Жіноча Січ”, також долучився до акції, організувавши свято для діток воїнів у парку святкування дитячих днів народжень “Дитяча планета”. Напротязі кількох тижнів маленькі актори-янголятка (дітки працівників “Дитячої планети”), разом з представницею “Жіночої Січі”, готували виставу-молитву за Батьків “Янголятко…”, де щиро молилися до святого Миколая Чудотворця… Трохи вередуючи на репетиціях, виставу ж вони зігріли теплом власних щирих сердець і дуже старалися для своїх глядачів. Після вистави для гостей виступили юні учениці студії танцю “Ажур” та Чернігівські трейсери, а маленькі янголятка закидали гостей власноруч зробленими сніжинками. Спільними зусиллями активісток референтурного підрозділу ВО “Тризуб” ім. С. Бандери та працівниками парку, захід пройшов у теплій родинній атмосфері, ніби ми усі дійсно сидимо на хмаринках і граємося в сніжки… На жаль, гостей прийшло небагато, а деякі з них підійшли до парку напротязі дня, але усі вони мали змогу весь день гратися на території “Дитячої планети”, а ті, хто не встиг на концерт – відвідали святковий майстер клас від умілих кулінарів парку і виготовляли смачнюче печиво власними ручками, потім його смакували. Святий Миколай також завітав до діток, підслухавши мрії деяких з них, він, сподіваємось, вгадав із подарунком!

По закінченню цієї акції, ми жалкували лише про одне – що не всі дітки сімей воїнів завітали до нас на гостину, але ми щиро Віримо, що свято у їхньому серденьку обов’язково настане і Святий Миколай Чудотворець подарує їм найбільше і найкраще Чудо у світі! Нехай Мир панує у нашій любій Україні і їхніх чистих дитячих серцях. Нехай цього року і надалі завжди – у Ваших родинах процвітають українські традиції і панує Любов, всесильна і безкінечна!

Слава Україні!

Інформаційний центр Чернігівщини