“СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ДІТЕЙ НАШИХ ВОЇНІВ” У ЛЬВОВІ

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе життя св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас.

Завдяки небайдужим людям у Львові, активістки реферантурного підрозділу ВО “Тризуб” ім. С.Бандери “Жіноча Січ” провели акцію “СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ДІТЕЙ НАШИХ ВОЇНІВ” . Ми дуже вдячні всім, хто не лишився осторонь і допоміг: волонтеру Михайлу Гавриліву, Сергію Грибенюку, Михайлу Дягелеву. Також хочемо подякувати дитячому центру “ДИТЯЧА ПЛАНЕТА” за надані подарункові сертифікати.

Подарунки отримали не тільки діти бійців 2-го ЗБАТу ДУК ПС, а й Дитячий будинок №1.

Ми закликаємо усіх не бути байдужими, не лишатися осторонь, адже діти як ніхто потребують нашої уваги!

Разом переможемо!

Слава Україні!

Інформаційний центр Львівщини