УСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЖІНОЧОЇ СІЧІ”

Український народ опинився під загрозою повного духовного, морального, культурного і фізичного знищення. Промосковський окупаційний режим на чолі з холуями януковичами-азаровими почав відкрито руйнувати державу Україна.

2-3 травня 2010 року Божого відбулася установча конференція новоствореного референтурного підрозділу “Жіноча Січ”, в якій взяли участь делегати з усіх областей України. Керівником даного підрозділу була обрана Жанна Стемпіцька, Також було призначено її заступницю та голів обласних підрозділів. Під час установчої конференції прийняті Статут та основні положення діяльності референтурного підрозділу, чітко окреслені напрямні та завдання. Основним питанням, розглянутим учасниками конференції, є необхідність протидії антиукраїнській владі з метою встановлення національного права українського народу.

В умовах, коли ворожа антиукраїнська влада, що підтримується зовнішнім ворогом, руйнує всі основи становлення Держави, до боротьби з цією владою та її помічниками має стати кожен українець – від малої дитини до людини похилого віку. Жінка, усвідомлюючи загрозу винищення своєї нації та родини, повинна брати активну участь у протистоянні ворогу.

Шлях національної революції – єдиний шлях боротьби з ворогами Української Держави!

Не дамо знищити українські родини!

Виборемо майбутнє своїх дітей!

Слава Україні! Героям Слава!

Інформаційна служба “Жіночої Січі”

Категорія: