ВЕЧІР-ПАМ'ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У М.ГОРОХОВІ

Небесній сотні, шана й молитви

За чисті душі, що злетіли в небо

Їм шлях високий Боже освяти

І в мирі Господи прийми до себе.

18 грудня в м. Горохові в центральній районній бібліотеці проходило вшанування Героїв Небесної сотні – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі та головним гостем на вечорі був відомий актор і режисер, фотограф і продюсер, письменник і літописець історії України Євген Козак зі Львова знаний світом, як неперевершений виконавець ролі Івана Франка у кінофільмі Івана Миколайчука “Украдене щастя” який розповів та показав нам фільми про Визвольну боротьбу Українського народу “Звитяга України 1914-1954 р.р.”.

Організатором даного вечора-пам’яті був референтурний підрозділ ВО “Тризуб” ім.С.Бандери, “Жіноча Січ” у Горохівському районі.

Вечір розпочався з вшанування наших Героїв Майдану. Лунали пісні членкинь РП “Жіноча Січ” Хритини Бабій та Ангеліни Гайдук, власні вірші заступника керівника ВО “Тризуб” ім.С.Бандери  Тетяна Брячак, та вірш про Героя Ігоря Сливку, якого написала поетеса Світлана Бояркевич, який зачитала активістка реферантурного підрозділу Маргарита Гасиджак. Цей вірш ми символічно передали дружині героя України – Тетяні Сливці.

Також на вечорі відбулась фотовиставка книг, експозицій про Майдан від районного музею. Про саму виставку розповіла наш працівник центральної районної бібліотеки Людмила Федина за що їй щиро дякуємо.

Громадський діяч, членкиня ЖС Оксана Бабій розповіла нам про нашого гостя вечора Козака Євгена його творчу діяльність. Він нам показав власні фільми “Про Крути, Січових Стрільців, Степовий Вітер Нестора Махно, УСС, Чорна Сорочка, Про Героїв нашого району, які полягли на Сході України”, а наші активісти долучились та виконали його вірші.

Всі присутні в залі молодь та патріоти району безмежно вдячні Євгену Козаку за його пророблену роботу, за його патріотизм і надалі ми хочемо бачити у нашому місті Горохові.

Також ми хочемо подякувати всім хто прийшов і долучився до вечора-пам’яті героїв Майдану, а насамперед нашій активній молоді ВО “Тризуб” ім.С.Бандери  та РП “Жіноч Січ”, школам району, коледжу, добровольцям, бійцям, гостям із Луцька, які жертвуючи свої часом приїхали до нас, волонтерам, настоятелю Свято-Вознесенського храму м. Горохові Отцю Андрію Сидору та громадським активістам.

Слава Україні!

Слава Героям!

Інформаційний центр Горохівщини