ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “ВРЯТУЙ ДИТИНІ ЖИТТЯ” ПРОЙДЕ І В ЧЕРНІГОВІ

Усі діти світу плачуть на одній мові

                                                                                                       Л. Леонов

Слава Україні, побратими та посестри!

Живемо сьогодні на зламі історії, тому самі маємо по цеглині будувати власну країну, день за днем розпалюючи вогонь боротьби за гідне життя на власній землі.

Кожне місто нашої мальовничої Батьківщини – камінчик у величезній скелі її життя, але сьогодні ми усі об’єднуємося у боротьбі за краще майбутнє. Саме тому, цієї осені, по всій Україні пройде акція “Врятуй дитині життя”, організатором якої є референтурний підрозділ ВО ім. С. Бандери “Жіноча Січ”.

Уже з 1 листопада кров для онкохворих дітей здаватимуть і в Чернігові. Його жителі завжди приймають активну участь у громадському і культурному житті міста, займаються благодійністю, чимало активістів тримають на собі волонтерський рух, саме тому воно – доглянуте, сонячне і красиве. І цього разу Чернігів не може залишитися осторонь.

Діти – це душа сім’ї, її повітря, майбутнє і надія, а сім’я – це промінець на Українському Сонці, без якого немає тепла і любові, сподівань і світлого завтрашнього дня. Їх треба виховувати гідними людьми, щоб наше Сонце сяяло вічно і незмінно, осліплювало ворогів і зігрівало нашу державу.

Але для цього потрібно вирішувати проблеми дітей, в першу чергу, у галузі здоров’я. За статистикою, Україна займає друге місце у Європі по темпам розповсюдження онкозахворювань. Щорічно в Україні констатують 11-12 випадків, на 100 тис. населення дитячого віку (до 18 років), що являє близько 1000 онкохворих дітей у рік. За словами онкологів, 7 із 10 дітей можна вилікувати, але для цього потрібні чималі зусилля.

Здача крові для онкохворих дітей – здавалося б, найменше, що можна зробити для вирішення цієї складної проблеми, але саме з безлічі маленьких добрих справ починається усе те велике, світле і чисте, що йде від самого серця – любов до ближнього, самопожертва, дружба, Віра. Велика і непохитна Віра у те, що все, що ми робимо для України і її майбутнього сьогодні – стане ковтком надії для наших дітей і багатьох поколінь Українців завтра.

Велике прохання до усіх жителів міста Чернігова (та інших міст, по всій Україні) підтримати акцію “Врятуй дитині життя” і долучитися до великої справи, розпочавши її з маленьких кроків гарного вчинку. Прийдіть і здайте кров для хворої дитини, подаруйте їй шанс на життя.

Виборемо майбутнє своїх дітей!С

Інформаційний центр Чернігів