ВИШКІЛ НА ГОРОХІВЩИНІ

З 22 по 24 липня проходив вишкіл у с.Терешківцях Горохівського району Волинської області, який  організовали реферантурний підрозділ ВО “Тризуб” ім.С.Бандери, “Жіноча Січ” Горохівщини .

Відкриття вишколу розпочалось із молитви, яку відслужив настоятель церкви Святого Миколая отець Роман. Молилися за бійців, які воюють на Сході України та поблагословив на проведення навчання.

За час таборування наша молодь:

  • отримали навички поводження з АК;
  • отримали навички поводження з ручними гранатами за сприяння війського комісаріату м. Горохова та Горохівської громадської організації учасників АТО спілки “Щит” Бернадського М;
  • орієнтування на місцевості;
  • ідеологічні лекції, які провів побратим “Устим” командир 3-ого резервного батальону ДУК ПС Волинь.

Окреме спасибі отцю Роману за те, що подарив ікону та молитовником, які будуть надалі супроводжувати наших побратимів в дорозі та на вишколах, які будемо організовувати .

Також висловлюємо щиру подяку голові Горохівської районної ради Щерблюку Т.В. та голові спілки “Щит” учасників АТО Бернадському М. за фінансову підтримку та всім які долучилися до вишколу це - Олег Ковальчуку, який допоміг доправити молодь до місця проведення, Саджаю, який допомагав нам у забезпеченні продуктами на таборі та подрузі “Вільсі (Валентині Климчук).

Слава Україні!