ВИСТАВКА-ПРОДАЖ У ПІДТРИМКУ АКЦІЇ "ВРЯТУЙ ДИТИНІ ЖИТТЯ"

Щороку у м. Горохові в приміщенні Благодійній Місії “Сонце любові” проходять заходи До міжнародного дня людей з інвалідністю. Так і цього року, 26 листопада у реабілітаційному центрі відбувся даний захід в підтримку благодійної акції “Врятуй дитині життя”. Організатором, якої є “Жіноча Січ” референтурний підрозділ ВО “Тризуб” ім.С.Бандери.

Представники благодійної місії в підтримку онокохворих діток вирішили допомогти та провели виставку-продаж власних робіт декоравно-ожиткового мистецтва для того щоб зібрати кошти та передати їх для дітей. Під час акції були присутні керівники району, волинського благодійного фонду “Стоп рак” духовенство, представники шкіл та просто небайдужі люди.

Хочемо висловити подяку директору БМ “Сонце любові” та учасникам реабілітаційного центру за нелегку працю та щоденну допомогу з подоланням труднощів людьми, які мають проблеми зі здоров’ям, та зичимо їм міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях

На виставці продаж було зібрано 1200 грн, які будуть використанні по призначенню. Звіти про використання коштів згодом будуть опубліковані.

Інформаційний центр Горохівщина