ЗАРАДИ ЦЬОГО ТРЕБА ЖИТИ!

Немає нічого найкращого в цьому світі ніж дитячий сміх!

20 грудня 2015 року в цьому могли впевнитися всі хто приймав участь у розвагах в дитячому ігровому центрі “Дитяча планета” в м. Полтава.

Безкоштовний відпочинок в “Дитячій планеті” було організовано реферантурним підрозділом “Жіноча Січ” ВО “Тризуб” ім. С.Бандери Полтавщини та Благодійною організацією “Благодійний фонд Альтаір ПС” для дітей, батьки яких приймають (або приймали) участь у бойових діях на сході.

Чому я говорю, що приймали… бо серед цих діточок був онук загиблого рік назад друга “Кабула” (Валерія Боняківського). Зараз його дві доньки є кандидатками до реферантурного підрозділу “Жіноча Січ”/

Чим же ми займалися під час відпочинку? Гралися!!! Не знаю, чи ви, шановні читачі та друзі, хоч раз відчували те задоволення, коли у свої за 40 років ви стаєте дитиною… Що ми тільки з дітками не робили: кидалися, закопували одне одного та й просто “валялися” в цих м’ячиках. Потім були батути, “стріляли”, лабіринт і знову м’ячики! Малювання піском. Майстер-клас з ліплення живим піском і багато іншого.

Веселилися більше трьох годин… Ну і дехто однозначно заморився. Гадаю всі зрозуміли хто… – матері і організатори, звісно, бо дітей з їхньою енергією… ну просто неможливо втомити.

Наприкінці відпочинку дітки мали змогу подивитися казочку, прийняти участь у веселих стартах з казковими героями, отримати подарунки від Святого Миколая і, звісно, сфотографуватися.

Подарунки, виготовили власноруч членкині “Жіночої Січі”: вишиті в українському стилі мішечки, ялинкова прикраса – сердечко і солодощі.

Окрема подяка подрузі “Марії” з Чернігівського осередку за сприяння в налагодженні контактів з “Дитячою планетою” та самому ігровому центру “Дитяча планета” за надані подарункові сертифікати.

Діти наше майбутнє!

Інформаційний центр Полтавщини