ЖС ЧЕРНІГОВА ЗАКЛИКАЄ ДОПОМОГТИ БІЙЦЯМ

Сьогодні, коли волонтерську допомогу збирати усе важче і важче, ми прохаємо усіх згадати, що у нашій країні триває війна, і долучитися до збору продуктів харчування та речей першої необхідності воїнам.

Не хочеться пафосних заголовків чи благань – кожен сам має розуміти, що війна триває. Ви не почуєте про втрати по телевізору і не дізнаєтесь про біди наших бійців з перших вуст, але це не змінює складної ситуації там, на фронті.  Хлопці втрачають побратимів і щохвилини ризикують власним життям, а кожна вісточка з дому, кожен пакуночок, допомагають зібратися з силами і пам’ятати за кого вони продовжують боротьбу. У нас немає перемир’я!

Нещодавно волонтери “Правого Сектору” м.Чернігова готували своїм хлопцям посилочку, з любов’ю приносили до офісу все, що дали вдячні жителі міста, родичі чи знайомі. “Жіночу Січ”, у зборі волонтерки, підтримали дружні організації та парк святкування дитячих днів народжень «Дитяча Планета». Маленькі, але теплі подаруночки от-от мали вирушити до своїх власників. Та сталася біда. Не дочекалися вістки з рідних земель бійці, що загинули 12 червня, внаслідок артобстрілу під шахтою “Бутівка”. Толерантні, розкручені і правдиві новини заспокоювали, що втрат немає. Тим не менш, на центральних вулицях усієї країни палахкотіли свічки пам’яті про полеглих героїв.

Найменше, що ми можемо зробити – поділитися тим, що маємо з хлопцями, які бережуть наш спокій. Нині збирати продукти дуже важко. Але все ж, знаходяться люди, небайдужі до того, що чиясь дитина, брат чи батько сидять у окопі.

Волонтерську допомогу, усі бажаючі, можуть приносити на офіс “Правого Сектору” міста Чернігова, за адресою: вул. Ільї Шрага, 6 (Червоний міст), вітається будь-яка ініціатива!

Інформаційний центр Чернігівщини