ЗМАГАННЯ ЗА “КУБОК ШУХЕВИЧА”

З 28 лютого по 7 березня у Тернополі проходив патріотичний турнір “Кубок Шухевича”, в якому брали участь громадські організації Тернополя та студентські ради університетів. В загальному 12 команд, серед яких вперше – ВО “Тризуб” ім. С.Бандери.

Змагання проводилися з таких видів спорту як волейбол, футзал, баскетбол, біг-естафета, скелелазіння, стрільба, шахи, інтелектуальні змагання.

Оскільки, “Жіноча Cіч” є реферантурним підрозділом ВО “Тризуб” ім. С.Бандери. Вона також долучилась до змагань. Дівчата взяли участь у всі видах спорту окрім футзалу та шахів.

Головним завданням у турнірі була не перемога, а вшанування пам’яті Романа Шухевича, який боровся за нашу незалежність та краще майбутнє для української нації.

І для нас це головне! Кожен українець має знати своїх героїв, і саме такі свята, акції, змагання сприяють створенню у нашої молоді культу героїв та дають змогу краще їх пізнати та зрозуміти.

Ми пам’ятаємо наших Героїв та є продовжувачами їхньої справи. Ми, як і вони колись боремося за Українську Самостійну Соборну Державу (УССД) – державу української нації на етнічних українських землях зі своїм власним суспільним ладом, відповідно до потреб і бажань українського народу, який би запевнив українській нації збереження, всебічний розвиток, усім громадянам України – Свободу, Справедливість, Добробут.

І ми борці за Національну Державу! І ми обов’язково здобудемо те, за що ми боремося!

І у цій боротьбі нехай допоможе нам Бог!

Інформаційний центр Тернопільщини